logo-EOG1W dniu 20.10.2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Żółwinie. ul. Szkolna 39 odbędzie się akcja edukacyjna „Sesja ekologiczna”.

Podstawowym celem tej akcji edukacyjnej jest utrwalenie i prezentacja wiedzy uczniów nabytej w czasie realizowania projektu, z udziałem przedstawicieli wszystkich szkół biorących w projekcie.

logo-EOG1Notatka z warsztatów ekologicznych w ramach projektu "Działaj dla klimatu":

logo-eogW dniu 19.09.2023 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie odbyła się  Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii”.

logo-EOG125 września rozpoczyna się Akcja Edukacyjna „Rowerem do szkoły” będąca częścią projektu „Działaj dla klimatu”. 

logo-EOG1Mimo trwającej astronomicznej zimy przed budynkiem Urzędu Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej „zakwitło” drzewo. To instalacja, która ma zwrócić uwagę na zmiany klimatyczne.

logo-EOG1„Segregacja jest essa” czy „Świadomość ekologiczna” to tytuły filmów nakręconych przez uczniów liceów ogólnokształcących w Brwinowie i Komorowie podczas akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować” w ramach projektu „Działaj dla klimatu”.

logo-eogKonkurs na wykonanie plakatu w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować” został już rozstrzygnięty. Był on skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów i Michałowice oraz ich rówieśników ze szkoły w Sandgerdi uczestniczących w projekcie „Działaj dla klimatu”.

logo-eogZnamy już laureatów konkursu na wykonanie przedmiotu z materiałów z recyklingu w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów i Michałowice uczestniczących w projekcie „Działaj dla klimatu”.

logo-EOG1„Woda to życie” to kolejna akcja edukacyjna w ramach projektu „Działaj dla klimatu”. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z gminy Brwinów i Michałowice oraz z Sandgerdii realizujących projekt „Działaj dla klimatu”.

logo-EOG1Trwa akcja edukacyjna „Woda to życie”. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z gminy Brwinów i Michałowice a także z Sandgerdi z Islandii realizujących projekt „Działaj dla klimatu”,.