logo-EOG1Mimo trwającej astronomicznej zimy przed budynkiem Urzędu Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej „zakwitło” drzewo. To instalacja, która ma zwrócić uwagę na zmiany klimatyczne.

logo-EOG1„Segregacja jest essa” czy „Świadomość ekologiczna” to tytuły filmów nakręconych przez uczniów liceów ogólnokształcących w Brwinowie i Komorowie podczas akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować” w ramach projektu „Działaj dla klimatu”.

logo-eogKonkurs na wykonanie plakatu w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować” został już rozstrzygnięty. Był on skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów i Michałowice oraz ich rówieśników ze szkoły w Sandgerdi uczestniczących w projekcie „Działaj dla klimatu”.

logo-eogZnamy już laureatów konkursu na wykonanie przedmiotu z materiałów z recyklingu w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów i Michałowice uczestniczących w projekcie „Działaj dla klimatu”.

logo-EOG1„Woda to życie” to kolejna akcja edukacyjna w ramach projektu „Działaj dla klimatu”. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z gminy Brwinów i Michałowice oraz z Sandgerdii realizujących projekt „Działaj dla klimatu”.

logo-EOG1Trwa akcja edukacyjna „Woda to życie”. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z gminy Brwinów i Michałowice a także z Sandgerdi z Islandii realizujących projekt „Działaj dla klimatu”,.

logo-eogTrwa akcja edukacyjna „Wiem, jak segregować”. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z terenu gminy Brwinów i Michałowice realizujących projekt „Działaj dla klimatu”, a także szkoła w Islandii. Zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada br.

logo-eogMiędzyszkolny przegląd spektakli ekologicznych „Eko-teatr” oraz konkurs na wykonanie przedmiotu z materiałów z recyklingu to aktywności w ramach akcji edukacyjnej „Wiem, jak segregować”. Mogą w nich uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów i Michałowice.

Fot-Magdalena-Jankowska---ZSO-KomorowKonkurs dla uczniów szkół podstawowych „Mój ślad węglowy” będący częścią projektu „Działaj dla klimatu” został już rozstrzygnięty.

DSC0515Uczę segregować, promuję zachowania ekologiczne to temat dwudniowego szkolenia dla nauczycieli, które odbyło się 2 i 3 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Otrębusach w ramach projektu „Działaj dla klimatu”.